darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 zbulimi i mahnitshemm i windowsitt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: zbulimi i mahnitshemm i windowsitt   Sun Aug 09, 2009 5:59 am

Nuk e di nese nje gje e tille ka qene e postuar me heret ne forum,por sidoqofte vendosa ta postoj ketu.
Eshte konfirmuar me heret(me duket se nga nje indian)se ne sistemin operativ Xp(microsoft),nuk mun te krijohet folderi me emrin CON

Per kete,nuk kane mundur te japin nje sqarim as stafi i microsoftit,madje as vet Bill Gejts.

Vertet ia vlen te provohet nga te gjithe!!!perpos CON jan edhe kto emra qe nuk mund te hapesh folder me keta
emra AUX, NUL, COM1, COM2, COM3, COM4, COM5, COM6, COM7, COM8, COM9,
LPT1, LPT2, LPT3, LPT4, LPT5, LPT6, LPT7, LPT8, dhe LPT9

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
zbulimi i mahnitshemm i windowsitt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: diskutime rreth windows operative :: microsoft windows-
Kërce tek: