darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 SIR ALEX: KATËRSHJA ANGLEZE PO E VËSHTRON MAN CITYN!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: SIR ALEX: KATËRSHJA ANGLEZE PO E VËSHTRON MAN CITYN!   Wed Aug 12, 2009 2:10 pmSIR ALEX: KATËRSHJA ANGLEZE PO E VËSHTRON MAN CITYN!


Sir
Alex Ferguson, trajneri i skuadrës angleze të Manchester United e
pranon se ata përballen me një detyrë të vështirë për të fituar për
katër herë me radhë titullin e Premier Ligës Angleze, që njëkohësisht
është synimi i klubit për këtë sezon.
Ai tha: "Të fitosh
katër tituj radhazi është diçka që ne do të donim, ndërsa kjo do të
ishte edhe një arritje e madhe për ne”. Por [duke u përpjekur për të
fituar katër tituj në radhë] është ende një sfidë e madhe për ne."
Ferguson
shtoi: "Është e vështirë për të thënë [se kush është kërcënimi më i
madh këtë sezon]. Unë mendoj se jemi ne, Liverpool, Arsenal dhe Chelsea
ndërsa ne të gjithë do të shohim atë që po ndodh në Manchester City me
interes të madh dhe nëse ky klub do ti arsyetojë të gjitha paratë e
shpenzuara.

"Ata janë në faqet e pasme çdo javë dhe tani ka
shumë interes për gjendjen e tyre veçanërisht pasi asnjë prej nesh kanë
në të vërtetë nuk kas shpenzuar aq shumë sa man City. Ne kemi shitur
lojtarët në fakt - Liverpool ka shitur Alonso, ne kemi shitur Ronaldon,
Arsenal e ka shitur Adebayor ... katërshja e madhe angleze kanë qenë në
fakt vërtet të qetë [në kuptim të blerjeve].

"Pra, ne të
gjithë jemi të interesuar në atë se si do shkojnë punët me skuadrën e
City’të." / foto: arsenalhighlights / reuters / 12 gusht 2009

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
SIR ALEX: KATËRSHJA ANGLEZE PO E VËSHTRON MAN CITYN!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: