darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 INTER E KOPJON REALIN: SHNAJDER ËSHTË AFËR KALIMIT!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: INTER E KOPJON REALIN: SHNAJDER ËSHTË AFËR KALIMIT!   Wed Aug 12, 2009 2:11 pmINTER E KOPJON REALIN: SHNAJDER ËSHTË AFËR KALIMIT!


Ekipi
kampion i Italise se Seria A, Interi eshte shume prane marreveshjes me
Realin e Madridit, per blerjen e mesfushorit me tipare sulmuese, Uesli
Shnajder.
Agjenti i lojtarit, pranoi se ka qene ne
kontakte me italianet dhe shpjegoi se marreveshja nuk eshte mbyllur
ende zyrtarisht, per te thene se Shnajder do te jete nje lojtar
zikalter. "Per ca kohe eshte folur se do te ndodhe nje levizje e
mundshme e Shnajder, tek Interi, por e verteta eshte se ndonjeri
deshiron qe ta bleje ate thjesht per te kenaqur kerkesat e klubit, -
theksoi agjenti i lojtarit holandez - Shnajder deshiron nje klub, qe do
t'i mundesoje vazhdimesine".

Gjate javes se kaluar, raportohet
se palet kishin rene dakord dhe marreveshja ishte arritur. Lojtari i
lindur ne Utreht do te bashkohet me zikalterit, pasi keta te fundit te
kene paguar nje shume qe varion tek 25 milione euro. / kj / foto:
turkspor / 12 gusht 2009

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
INTER E KOPJON REALIN: SHNAJDER ËSHTË AFËR KALIMIT!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: