darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 ALMUNIA: ARSENE WENGER PO VUAN!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: ALMUNIA: ARSENE WENGER PO VUAN!   Wed Aug 12, 2009 2:12 pmALMUNIA: ARSENE WENGER PO VUAN!


Portieri
i skuadrës së Arsenal, Manuel Almunia, beson se menaxheri i tij, Arsène
Wenger, është duke 'vuajtur' nga mungesa e trofeve në Ligë.
The
Gunners kanë dështuar për të marrë një trofe pasi ata për herë të
fundit mposhtën Manchester United me penallti, në betejën për titullin
e FA Cup që në vitin 2005. Që nga ky trofe, pala e Arsene Wenger ishin
shumë afër trofeve, por në fund të fundit ata kishin rënë në fund në të
dy kategoritë e garave si në UEFA ashtu edhe në Champions League.

Trajneri
Wenger mbetet me shumë besim se përpara sezonit të ri që trofeu është
në horizont, dhe portieri Almunia ka shpresën e tij se shumë shpejt
menaxheri i tij i skuadrës do të shpërblehet për përpjekjet e tij.

"Kur kalon koha e ju nuk fitoni asgjë nuk është e lehtë për trajnerin" tha Almunia. / skysports / 11 korrik 2009

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
ALMUNIA: ARSENE WENGER PO VUAN!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: