darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 VIEIRA: BESON NË RIKTHIMIN TEK ARSENAL

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: VIEIRA: BESON NË RIKTHIMIN TEK ARSENAL   Wed Aug 12, 2009 2:14 pmVIEIRA: BESON NË RIKTHIMIN TEK ARSENAL


Mesfushori
i skuadrës italiane të Inter Milan, francezi Patrick Vieira mbetet me
shpresë se gjatë këtij stinori do të rikthehet në ekipin e tij të
dikurshëm ku pati qëndruar për 9 vjet të karrierës së tij, dhe ku ishte
kapiten.
Gazeta angleze “The Guardian” thotë se Vieira
vazhdon të presë për rikthimin e tij historik tek skuadra e Arsenal,
mirëpo ish kapiteni i klubit ende beson se ai do të mund të plotësonte
ambiciet e tij afat-shkurtra tek skuadra e Inter, mirëpo si duket ai
është një barrë për trajnerin Jose Mourinho para fillimit të sezonit në
Serie A.

Vieira kishte gëzuar një prezencë të kënaqshme me
Interin në periudhën para fillimit të sezonit, mirëpo tani ai po e merr
seriozisht në konsiderim rikthimin e tij tek Arsenal. / foto:
sportnetwork / 11 gusht 2009

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
VIEIRA: BESON NË RIKTHIMIN TEK ARSENAL
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: