darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 ketu do te pyesni per qfar do pune !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: ketu do te pyesni per qfar do pune !   Wed Jul 01, 2009 11:05 am

keni problem me shum lojra programe cd dhe un do tu tregoj se si duhet punuar me to bY : RinooRii
veqq 1 message
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: Re: ketu do te pyesni per qfar do pune !   Fri Jul 31, 2009 1:00 am

thnx shumm per ket

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
ketu do te pyesni per qfar do pune !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: informacione dhe diskutime :: pyetje & pergjigje-
Kërce tek: