darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 si me ja qit najkujt dont sent ne kompjuter te ti

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: si me ja qit najkujt dont sent ne kompjuter te ti   Wed Jul 01, 2009 11:08 am

ky osht 1 tutooo i leht.
(1) Nese doni mi qit dikujt doont sent duhet me pas msn 7.5

(1) Fol me ta esc shum here i mshonn dhe do tu funksionoj 100 %
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
si me ja qit najkujt dont sent ne kompjuter te ti
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: Warez :: tutorials| Ebooks-
Kërce tek: