darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 manchester duan ibrahimovic

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: manchester duan ibrahimovic   Mon Jul 06, 2009 2:02 pmUNITED DUAN IBRAHIMOVIC


Manchester
United po mundohen ta transferojnë golashënuesin më të mirë të sezonit
të kaluar të Serie A, thuhet në mediat italiane.

Trajneri
i Manchester United, Alex Ferguson, është gati të sfidojë Interin dhe
Jose Mourinhon duke tentuar të sjellë Ibrahimovic-in në Old Trafford.


fund të sezonit, sulmuesi pati thënë se është gati të lë San Siron, por
zhvillimet e fundit rreth tij ka rezultuar në vazhdimin e qëndrimit të
tij. Mundësitë për suedezin ishin Barcelona dhe Real Madrid.

Corrierre
thotë se Manchester United janë alternativa e vetme për suedezin pasi
Real Madridi ka transferuar Karim Benzeman ndërkaq Barcelona janë
fokusuar në David Villan.

Sidoqoftë, raportet në Angli dhe
Spanjë thonë se United do të preferonte të riun Sergio Aguero nga
Atletico Madrid, por që transferimi i tij do të vështirësohej pasi
cmimi i tij sillet rreth €60 milion.

Inter më herët pati thënë se Ibra' mund të shitet nëse ofrohet shuma e duhur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
manchester duan ibrahimovic
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: