darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 Liverpool benn presjon per kambiasonn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: Liverpool benn presjon per kambiasonn   Mon Jul 06, 2009 2:03 pmLIVERPOOL BËN PRESION PËR CAMBIASSO


Duket se Xabi Alonso dhe Mascherano janë drejt largimit dhe për këtë “Reds” po tentojnë mesfushorin e InteritPasi
ka refuzuar, të paktën për momentin, ofensivat e merkatos ndaj
Ibrahimovic dhe Maicon, Interi e gjen veten përballë një tjetër
“urgjence”. Alarmi këtë herë vjen nga Anglia ku Liverpool ka
shënjestruar Esteban Cambiasso.

Me futbollistë si spanjolli
Xabi Alonso apo Mascherano, trajneri Benitez duhet të mbushë boshllëkun
dhe për këtë kërkon argjentinasin e Interit. Ky i fundit është në
listën e të paprekshmëve nga Mourinho.

Në Janar e kishte
provuar Manchester City, por presidenti i Inter, Massimo Moratti kishte
refuzuar ofertën stratosferike nga sheikët, 40 milionë Euro.
Por
tashmë rreziku është më i madh pasi Liverpool gjeneron një interes më
të madh për Cambiasson, në krahasim me skuadrën e dytë të Manchester.
Verës së transferimeve të çmendura ndoshta nuk do ti shpëtojë dot as
mesfushori argjentinas. / ikubinfo / foto: goal.com /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
Liverpool benn presjon per kambiasonn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: