darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 REAL MADRID: VJEN RADHA EDHE PËR CRISTIANO RONALDO!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: REAL MADRID: VJEN RADHA EDHE PËR CRISTIANO RONALDO!   Mon Jul 06, 2009 2:06 pmREAL MADRID: VJEN RADHA EDHE PËR CRISTIANO RONALDO!


Sonte
në ora 21:00, do të bëhet prezantimi publik dhe para tifozëve të
klubit, i portugezit Cristiano Ronaldo, pas ardhjes së tij tek skuadra
e Real Madrid.
Në krahasim me javën e kaluar kur në
stadium ishin mbledhur shumë tifoz për të parë nga afër, yllin
brazilian, Leite Kaka, tani pritet që stadiumi të jetë i mbushur plot,
ku Cristiano Ronaldo sigurisht do ta ngrejë lart fanellën e klubit të
tij të ri, Real Madrid.

Në prezantimin e Leite Kaka, ku thuhej
se ishin mbledhur afër 60.000 tifoz, ishte atmosferë shumë e mirë,
ndërsa sot pritet që numri i tifozëve që do të jenë në stadium të
dyfishohet.

Portugezi do ta bëjë hapin e tij të parë në
stadiumin Santiago Bernabeu, si lojtarë i Real Madrid, tani pasi edhe e
ka zgjedhur numrin me të cilin do të prezantohet në fushën e lojës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
REAL MADRID: VJEN RADHA EDHE PËR CRISTIANO RONALDO!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitë e traditave tona të shenjta arbërore ruhen edhe Itali
» Në biletat e Ballistit edhe emri ivrasësit të efektivit të RENEA-s në Lazarat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: