darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 TRE FITUES, TRE MADRILEN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: TRE FITUES, TRE MADRILEN   Thu Jul 09, 2009 2:40 amTRE FITUES, TRE MADRILEN


Real
Madrid i ka bashkuar tre ndër lojtarët më të mirë të planetit. Më
poshtë mund të shikoni jo më pak se 27 shpërblimet individuale të
fituara nga Benzema, Cristiano Ronaldo dhe Kaka'.
Kaka:
Serie A Footballer of the Year: 2004, 2007
UEFA Champions League Best Midfielder: 2005
UEFA Champions League Top Scorer: 2006/07
UEFA Champions League Best Forward: 2006/07
FIFPro World Player of the Year: 2007
Ballon d'Or: 2007
FIFA Club World Cup Golden Ball: 2007
FIFA World Player of the Year: 2007
Onze d'Or: 2007
FIFA Confederations Cup Golden Ball: 2009

Karim Benzema:
Ligue 1 Top Scorer: 2007/08
Ligue 1 Top Player: 2007/08
Bravo Trophy: 2008

Cristiano Ronaldo:
Bravo Trophy: 2004
FIFPro Special Young Player of the Year: 2004/05, 2005/06
Portuguese Footballer of the Year: 2006/07
Barclays Player of the Season: 2006/07, 2007/08
Ballon d'Or runner-up: 2007
European Golden Shoe: 2007/08
UEFA Club Footballer of the Year: 2007/08
UEFA Champions League Top Scorer: 2008
FIFA World Player of the Year: 2008
FIFPro World Player of the Year: 2008
Ballon d'Or: 2008
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
TRE FITUES, TRE MADRILEN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: