darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 MESSI NUK LODHET PER TRANSFERIMET E REALIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: MESSI NUK LODHET PER TRANSFERIMET E REALIT   Thu Jul 09, 2009 2:42 amMESSI NUK “LODHET” PËR TRANSFERET E REALIT!


Lionel
Messi i ka qetësuar ndjenjat e lojtarëve dhe tifozëve të Barcelonës
duke thënë se nuk shqetësohet nga super-dyshja e Real Madridit, Kaka
dhe Cristiano Ronaldo.
“Unë jam lojtar i Barcelonë dhe më
intereson vetëm skuadra ime. Ne ofruam spektakël sezonin e kaluar dhe
shpresoj që edhe këtë sezon do ta bëjmë të njëjtën gjë, ose së paku do
ta përsëritim një pjesë të asaj që arritëm sezonin e kaluar”.

“E
them pa asnjë dyshim se Barcelona është skuadra më e mirë në botë. Ne
kemi lojtarë të shkëlqyer dhe për këtë arsye nuk i frikësohemi askujt”.

“Cristiano
dhe Kaka janë lojtarë fantastikë, të cilët do ta përforcojnë shumë
Madridin. ‘El Clasico’ do të jetë i jashtëzakonshëm kur të vijë koha të
luhet- por Barcelona do të fitojë sërish”, ka thënë argjentinasi për
“Sport”. / albeu / foto: goal.com /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
MESSI NUK LODHET PER TRANSFERIMET E REALIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: