darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 GOOGLE EDHE ME SISTEM OPERATIV!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: GOOGLE EDHE ME SISTEM OPERATIV!   Thu Jul 09, 2009 4:58 amGOOGLE EDHE ME SISTEM OPERATIV!


Google planifikon të prezantojë një sistem të ri operativ kompjuterik.

një sfidë të drejtpërdrejtë me Microsoft, Google pritet të anoncojë të
Mërkurën punën e saj drejt zhvillimit të një sistemi operativ për një
kompjutër personal, i bazuar në sistemin kërkues, Chrome.

Sipas
dy të rinjëve të inkuadruar në planet më të reja të Google, ky hap
padyshim do të 'egërsojë' konkurrencën e thellë ndërmjet Google dhe
Microsoft, Windows sistemet e të cilit kontrollojnë shumicën mbarë
botërore të kompjuterëve personal. /nytimes.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
GOOGLE EDHE ME SISTEM OPERATIV!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: