darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 qysh me livrit mausi me numra

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: qysh me livrit mausi me numra   Tue Jun 30, 2009 6:45 am

ne kete tuto do ju kallxojm sii me livritt mausii me numra :ma se pari e prekumm alt+shift+numlock (num lock duhet me kan i dhezunn ) dhe e levizimi me 1 ,2,3,4,6,7,8,9 me 5 klikojmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
Fr0zen
fillestar
fillestar


Numri i postimeve : 1
Join date : 04/07/2009

MesazhTitulli: Re: qysh me livrit mausi me numra   Tue Jul 14, 2009 10:18 am

Thnx For This
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: Re: qysh me livrit mausi me numra   Wed Jul 15, 2009 10:05 am

o frozenn shko prezantohuu nihere tani bo komenete

_________________
contact:atdheu.-@msn.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: qysh me livrit mausi me numra   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
qysh me livrit mausi me numra
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: Warez :: tutorials| Ebooks-
Kërce tek: