darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 ibra perfundon ne barcelon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: ibra perfundon ne barcelon   Fri Jul 17, 2009 11:26 amIBRAHIMOVIC PËRFUNDOI NË BARCELONË!


Kampionët
e Spanjës në futboll, Barcelona, ranë dakord për të paguar 40 milion
euro për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic, por njëkohësisht duke dërguar te
klubit italian sulmuesin kamerunas, Samuel Eto’o dhe mesfushorin
bjellorus, Alexander Hleb.
Siç ka të transmetuar mediat
spanjolle, klubet kanë arritur këtë marrëveshje të enjten në mbrëmje
gjatë një darkë në Milano, përkatësisht presidentët e tyre, Joan
Laporta dhe Masimo Moratti.

Gjithashtu, mediat thanë se
Bracelona e transferojnë Hleb vetëm si huazim në Inter, ndërsa
gjithashtu u tha se Eto’o kërkoi një shumë të përgjithshme prej 65
milionë eurosh për një kontratë pesë-vjeçare.

Futbollistët e
Barcelona’së kanë fituar titullin e fundit të sezonit dhe Kupën e
Spanjës, si dhe trofeun e Ligës së Kampioneve dhe u bë klubi i parë
spanjoll, i cili është në një sezon, fitoi të tre trofetë.

Më parë këtë javë, udhëheqësit e Barcelonës nuk arritën të bien dakord me transferimin e sulmuesit David Villa nga Valencia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: Re: ibra perfundon ne barcelon   Sat Jul 18, 2009 12:31 am

me bahet qefi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ibra perfundon ne barcelon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: