darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 RIBERY : NUK MUND TE FLAS PER REALIN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: RIBERY : NUK MUND TE FLAS PER REALIN   Sat Jul 18, 2009 12:42 amRIBERY: NUK MUND TË FLAS PËR REALIN
Francezi si duket nuk është edhe aq i kënaqur me situatën e tij në Bayern.

Franck Ribery i është thënë nga punonjësit e Bayern se duhet të merrë një dëshmi nga mjekët për të treguar se nuk është i gatshëm të udhëtojë me ekipin dhe duhet t'i nënshtrohet disa rikuperimeve të lehta.

Sidoqoftë, duke hyrë në klinikë, është vërejtur pakënaqësia e tij gjatë një bisede në telefon.

AS ia doli t'i afrohet dhe ta pyes: "Cfarë mendoni për Real Madridin? A do të nënshkruani pËr ta?"

Ribery u përgjigj "Nuk mund të flas për këtë ende".

Real Madrid thuhet se është gati t'i jap €55 milion për Ribery, por bavarezët bindshëm e kanë refuzuar këtë ofertë, edhe pse AS ka zbuluar se mesfushori mund të largohet nga klubi sezonin e ardhshëm për një shumë prej vetëm €16 milion, duke marrë parasysh një rregullore të FIFA-s që thotë se lojtari me moshën 23-28 vjecare do t'i lejohet ta anulojë kontratën e tij nëse ka shërbyer 3 vjet nga 5 vjetët në total të kontratës së tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
RIBERY : NUK MUND TE FLAS PER REALIN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!
» Sa sheqer mund të konsumoj njeriu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: