darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 BARCA PO MENDON PER TJETER SULMUS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: BARCA PO MENDON PER TJETER SULMUS   Sat Jul 18, 2009 12:46 amBARCA PO MENDON PËR TJETËR SULMUES
Barcelonë - Sulmuesi i Valencias, David Villa, ka shprehur publikisht dëshirën që t’i bashkohet Barcelonës, por oferta e katalanasve dhe kërkesa e Los Che, nuk përkojnë me njëra-tjetrën.

“AS” njofton se presidenti i Valencias, Manuel Llorente, “as që ia ka hedhur sytë” ofertëa prej 42 milionë eurosh që kanë bërë drejtuesit e Barçës. Ndërkohë, presidenti i Blaugranëve, Joan Laporta, thotë se Barcelona është duke shikuar ndonjë opsion tjetër për sulmin.

“Ne do t’i bëjmë ndryshimet e nevojshme në skuadër dhe lojtarët të cilët jemi të interesuar mund të vijnë te ne vetëm nën kushte të arsyeshme”./g.start/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BARCA PO MENDON PER TJETER SULMUS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: