darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 MICHEL PREFERON NEGREDON PARA BENZEMAS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: MICHEL PREFERON NEGREDON PARA BENZEMAS   Sat Jul 18, 2009 12:51 amMICHEL PREFERON NEGREDON PARA BENZEMAS
Michel dyshon se francezi Karim Benzema do të mund të luante mirë edhe me Almerian.

Ish legjend e Real Madridit beson se klubi duhet t'i përdorë edhe lojtarët e tyre të rinjë para se të blejnë lojtarë të shtrenjtë dhe Alvaro Negredos duhet t'i jipet rasti para Karim Benzemas.

Pasi e kishte rastin të punonte me Negredon, Michel brengoset se sulmuesit nuk do t'i jipet rast korrekt në Madrid.

'Nuk e di nëse Benzema do të mund të shënonte 30 gola me Almerian. Ndërkaq e dijme se Negredo ia arriti këtë gjë, me tërë rrespektin.'

'Shpresoj se Negredos nuk do t'i duhet të lëshojë Madridin. Por kjo mund të ndodhë për shkak të numrit të shumtë të lojtarëve në klub në të njëjtën pozitë.

'Nëse vendi i Raul është në dyshim, atëherë mund të imagjinoni se sa do t'i vijë radha Negredos.'

I pyetur për Benzeman, Michel qartësoi: 'Mendoj se është një lojtar i jashtëzakonshëm dhe mund të themi që Real Madridi investoi mirë të gjitha paratë.' përfundoi ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
MICHEL PREFERON NEGREDON PARA BENZEMAS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para të shtetit shëtitje në Paris (Foto)
» Sipas serbëve, Flamuri ynë para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjë një kryq
» Edhe një zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRË NË GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Brahim Avdyli: Gjurmët e para shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: