darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 ZYRTARE: HLEB N E HUAZIM TEK INTER !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 18

MesazhTitulli: ZYRTARE: HLEB N E HUAZIM TEK INTER !   Sun Jul 19, 2009 9:44 am
ZYRTARE: HLEB NË HUAZIM TEK INTER!
Mesfushori lidhës i Barcelonës Aleksandr Hleb nga kombëtarja e Bjellorusisë, sezonin e ardhshëm do ta kalojë si i huazuar tek Inter Milano, deklaron Sky Sports Italia.

Inter dhe Barcelona ranë dakord për dhënie “me qira” të mesfushorit bjellorus, me mundësinë që në të ardhmen klubi italian aktualisht kampion i vendit të mund riblej kontratën e Hleb.

Bjellorusi nuk është përshtatshur më së miri në Nou Camp pasi ai arriti nga Arsenali, dhe shpeshherë ka qenë pre e spekulimeve dhe thashethemeve rreth largimit të tij nga klub katalanas.

Hleb ishte shumë pranë nënshkrimit me Inter vitin e kaluar nga Arsenal, mirëpo Barcelona ishte më e shpejtë, duke dhënë 13 milion euro për të, shumë kjo që e ka çuar lojtarin në rradhët e tyre.

.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ZYRTARE: HLEB N E HUAZIM TEK INTER !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» Alfred Papuçiu: Letër drejtuar kryeministrit Sali Berisha‏

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: