darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 KUSH DO TA MERR KLASIN E HUNTELAAR? MILAN APO MAN UTD

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: KUSH DO TA MERR KLASIN E HUNTELAAR? MILAN APO MAN UTD   Sat Jul 25, 2009 1:57 amKUSH DO TA MERR KLASIN E HUNTELAAR? MILAN APO MAN UTD


Luan
me Realin e Madridit dhe është vështirë të pranojë një transferim te
Shtuttgarti. Klass Jan Huntelaar tashmë e kthen në një çështje nderi.
Ekipi nga Bundesliga është “i vogël” për të.
Holandezi ka
takuar presidentin Florentino Perez dhe i ka bërë të ditur se kërkon të
lëvizë vetëm në një klub të madh. Duket se mënjëherë është vënë në
lëvizje Alex Ferguson që shikon te Huntelaar sulmuesin që mund ti
garantojë shumë gola.

Por nga Spanja vijnë zëra se është hedhur
në sulm edhe Milani. Kuqezinjtë janë gati të bëjnë një ofertë për
sulmuesin. Të shohim si do të përfundojë “lufta” në merkato mes
“diajve”! / start / foto: goal.com / 24 korrik 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
KUSH DO TA MERR KLASIN E HUNTELAAR? MILAN APO MAN UTD
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: