darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 trick shum interesant

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
avatar

Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 17

MesazhTitulli: trick shum interesant   Tue Jun 30, 2009 6:51 am

nese doni me ja ba najkujt block me tastier duhet me pas msn + plus-in
psh je tu fol me naj kon edhe don me ja bo block veq e shenon /block ose /message e ki aty veq e ban ket vin ppjertas edhe u kryyy !
1000000 perqind bonn @!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
trick shum interesant
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fatmir Halimi: Rolan Barti dhe aventura e shenjave
» Te panjohurat e fotografeve korcare- nga Oliverta Lila, Nje hulumtim mjaft interesant e vlera historike, nga Niko Kotherja
» Drita Fejza:DITA MË ËSHTË PAK NATA SHUM E GJATË...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: Warez :: tutorials| Ebooks-
Kërce tek: