darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 HP LANSON PROBOOK 4310S NË WEB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: HP LANSON PROBOOK 4310S NË WEB   Sat Jul 25, 2009 2:44 amHP LANSON PROBOOK 4310S NË WEB


Kompania
HP kohët e fundit ka bërë prezantimin e një laptopit shumë të
konfiguruar me 13,3-inç, të cilin e quan ProBook 4310s dhe e ka vënë në
dispozicion për blerje nëpërmjet webstore (blerje online).
Kompjuteri
ka një displej E-backlit LED që është i vetë-qëndrueshëm në rezolucion
standard prej 1366x768 ose ultra-rezolucion 1366x768, ndërsa ka edhe
gjashtë zgjedhje procesorësh, duke filluar nga 1.8GHz Intel Celeron
dual-core CPU dhe deri në 2.8GHz Intel Core 2 Duo.

Për
kartelën grafike, çështja standarde është një kartelë e integruar Intel
GMA 4500MHD GPU ndërsa ATI's Radeon HD 4330 me 512MB të dedikuar VRAM
është opsionale.

Aty janë edhe një VGA dhe HDMI ourpute për
lidhjen të displejëve të jashtëm, RAM memoria mund të jetë në formatet
1GB, 2GB, 3GB ose 4GB kapacitet. Ata që zgjedhin një procesor që kërkon
çip PM45 ose GM45 mund të marrin deri në 8GB RAM.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
HP LANSON PROBOOK 4310S NË WEB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: