darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 DELL ME MODEL TË RIDIZAJNUAR TË INSPIRON 13!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: DELL ME MODEL TË RIDIZAJNUAR TË INSPIRON 13!   Sat Jul 25, 2009 2:45 amDELL ME MODEL TË RIDIZAJNUAR TË INSPIRON 13!


Dell
sot u shpreh se edhe më tej do ta avancojë modelin e saj Inspiron
notebook, ndërsa ne kemi ardhur afër lansimit të tij në Singapor, më
saktësisht bëhet fjalë për Inspiron 13.
Duke
huazuar pak nga dizajni i modelit të sapo-lansuar Inspiron-17, kompania
gjithashtu ka rrumbullakuar dizajnin e modelit të ri, me ekran 16:9,
LED-backlit por me një qartësi më modeste 1366x768. Pjesët e brendshme
të këtij modeli janë njësoj të modernizuara në krahasim me modelin më
parë.

Inspiron 13 kushton 825$ por pak më i shpejtë me 2.1GHz Core 2 Duo 2GB plus RAM, hard drive 320GB dhe GMA 4500 video.


veçantat tjera e shtyjnë atë deri në procesor 2.4GHz, me 4GB RAM, një
hard drive prej 500GB dhe një 256MB Mobility Radeon HD 4330.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
DELL ME MODEL TË RIDIZAJNUAR TË INSPIRON 13!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: