darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 FIREFOX ËSHTË SHKARKUAR NJË MILIARD HERE!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: FIREFOX ËSHTË SHKARKUAR NJË MILIARD HERE!   Sat Jul 25, 2009 2:46 amFIREFOX ËSHTË SHKARKUAR NJË MILIARD HERE!


Popullariteti
i Firefox, nga kompania Mozilla, nuk ndalet, dhe kjo është njëra ndër
arsyet pse kaq shumë përdorues të internetit kryesisht e marrin këtë si
zgjedhjen e tyre të parë për shfletim në internet.
Kjo
çoi në një rritje të madhe të shkarkimeve të shfletuesit, ndaj dhe
Firefox këto ditë mund të mburret për shkarkimet rekord të shfletuesit
të saj, i cili tashmë ka arritur shifrën - mbi një miliard shkarkime.

Kompania
Mozilla ka njoftuar kohët e fundit versionin e fundit nga shfletuesi
3/5, i cila është ndër më të shpejtët në botë në bazë të analizave të
fundit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
FIREFOX ËSHTË SHKARKUAR NJË MILIARD HERE!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: