darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 DIZAJNI I RI I MACBOOK PRO, LË PA FRYMË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: DIZAJNI I RI I MACBOOK PRO, LË PA FRYMË!   Sat Jul 25, 2009 2:48 amDIZAJNI I RI I MACBOOK PRO, LË PA FRYMË!


Kompania
amerikane, Colorware, ka publikuar versionin e limituar të kompjuterit
15 inç, MacBook Pro, i cili i ka ndezur të gjithë adhuruesit e
kompjuterëve Apple.
Colorware është e specializuar në
dizajnimin dhe ngjyrosjen e pajisjeve të ndryshme, ndërsa modeli i ri
me ngjyrë të zezë i MacBook Pro definitivisht është njëri nga modelet
më atraktive të pajisjeve të cilat i ka punuar Colorëare.

Puna
e kësaj kompanie, e sidomos e Stealth MacBook Pro, posedon një shtëpizë
të zezë, një ekran mat, i cili mundëson punë afatgjate pa reflektim nga
drita.

Ndërsa, karakteristikat tjera të modelit Stealth
MacBook Pro, janë procesori Core Duo me 3,06 GHz, memoria me 8 GB DDR3
si dhe mundësia shtesë prej 256 GB SSD.

Stealth MacBook Pro
është tejet atraktiv me karakteristikat e veta, edhe përkundër faktit
se momentalisht është prodhuar në vetëm 10 kopje. Çmimi i tij thuhet të
jetë diku rreth 6000 dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
DIZAJNI I RI I MACBOOK PRO, LË PA FRYMË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: