darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 ROGERS OFRON HP MINI 110 3G, ME SUBVENCIONIM!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: ROGERS OFRON HP MINI 110 3G, ME SUBVENCIONIM!   Sat Jul 25, 2009 2:50 amROGERS OFRON HP MINI 110 3G, ME SUBVENCIONIM!


Kompania Rogers, sot u bë telefonia e parë mobile e Kanadasë e cila ofron një netbook HP Mini 110 3G të subvencionuar.
Version
i tij i 110 HP Mini- ka një modem të ndërtuar me 7.2Mbps HSPA që lidhet
me rrjetin e telefonisë mobile, mirëpo që realisht është pak më ndryshe
se sa versioni i fabrikuar por që njëkohësisht është i afërt me
versionin e rregullt, i cili tani ka procesor 1.6GHz Atom, 1GB RAM,
hard disk prej160GB dhe Windows XP Home Install të përbashkët për
shumicën e mini netbooks.

Asnjë softuer i zakonshëm nuk është shtuar në këtë model.

Netbook
HP Mini 110 tani është në shitje si zakonisht nga Best Buy dhe Future
Shop por për 450$ mirëpo ky çmim ulet në 300 kur çiftëzohet me një
kontratë dy-vjeçare.

Normat të cilat kompania Rogers i ka
vendosur për ta poseduar këtë netbook fillojnë nga 32$ në muaj, dhe
një plan tarifor nga kompania mobile.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
ROGERS OFRON HP MINI 110 3G, ME SUBVENCIONIM!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: