darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 NJË REBEL I RI ME 11.6 INÇ NGA GATEWAY

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: NJË REBEL I RI ME 11.6 INÇ NGA GATEWAY   Sat Jul 25, 2009 3:00 amNJË REBEL I RI ME 11.6 INÇ NGA GATEWAY


Si
është puna, me Gateway? Ju mendoni se jeni shumë e mirë për të përdorur
Atom? Të gjithë të tjerët janë duke e përdorur atë. A nuk e bënë kjo
modelin tuaj LT3100, një netbook të vogël, tepër të lirë (399$) ?
Mirë,
ne mund të mendojnë kështu, por çmimi joshës dhe laptopi i cili
çuditërisht duket shumë mirë janë të mjaftueshme për të na mbajtur të
intriguar me këtë notebook.

LT3100 përmban në një pako të vetme-
një procesor single-core 1.2GHz AMD Athlon 64 L110, hard drive prej
250GB, 2GB RAM, dhe sistemin operativ Windows Vista-duke përfshirë edhe
funksionet e laptopit, me 11/6-inç. Me të vërtetë duhet të vrapojmë e
ta gjejmë në treg.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
NJË REBEL I RI ME 11.6 INÇ NGA GATEWAY
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: darkhackers info :: Portali i forumit-
Kërce tek: