darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 trick interesant

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: trick interesant   Sat Jul 25, 2009 7:51 am

Antar/e te dashuruar ne kete tutorial do te mesoheni se si te
krijoni nje file.bat ku aty mund te jepni disa komanda me te cilat
saher qe te doni do te mundeni te ja ndrroni ip rrjetit tuaj ! Shpresoj qe do tju vij interesante Dhe pres commente per kete tutorial ! Mirupafshim ! Ju lutem qe mos te kopjoni tutorialin pa prezencen e Autorit !

Linku :
Kodi:

rapidshare.com ndrro-ip.zip.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
trick interesant
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: Warez :: tutorials| Ebooks-
Kërce tek: