darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveRegjistrohuidentifikiminew post

Share | 
 

 REAL MADRID KËRKON TË BLEJË TALENT RUS!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
AtDhEu
webmaster
webmaster
avatar

Numri i postimeve : 204
Birthday : 03/03/1995
Join date : 28/06/2009
Age : 23
Location : ne CMD
Job/hobbies : Yu-Gi-Oh and football


MesazhTitulli: REAL MADRID KËRKON TË BLEJË TALENT RUS!   Sat Jul 25, 2009 1:03 pmREAL MADRID KËRKON TË BLEJË TALENT RUS!


Tashmë Florentino Perez ka angazhuar disa agjent të tij për të udhëtuar në Rusi në lidhje me vëzhgimin e talentëve.Real
Madrid sipas mediave Ruse, po shikon mundësinë e transferimit të këtyre
futbollistëve: portierin e CSKA Moskës Igor Akinfev, futbollistin e
CSKA Moskës Alan Dzagoev dhe sulmuesin e Dinamo Moskës Feder Smolov.

Duket
se Florentino Perezit i është mërzitur merkatoja brenda Bashkimit
Evropian dhe po shikon mundësinë e kyçjes në transferimin e talenteve
jashtë Bashkimit Evropian. / ina / foto: bp.blogpost / 23 korrik 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.darkhackers-group.tk
 
REAL MADRID KËRKON TË BLEJË TALENT RUS!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: