darkhackers Index
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

darkhackers Index

-----
 
ForumPortaliKërkoLatest imagesRegjistrohuidentifikiminew post

 

 MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
rinori
s.moderator
s.moderator
rinori


Numri i postimeve : 52
Birthday : 07/05/2000
Join date : 30/06/2009
Age : 24

MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË! Empty
MesazhTitulli: MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË!   MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË! I_icon_minitimeSat Jul 18, 2009 12:50 am

MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË! Jose-mourinho-thumb

MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË!
"Nuk kam asgjë të veçantë të them rreth kësaj çështje. Nuk i frikësohem Realit dhe as skuadrave italiane". Ai më pas ka folur për numrin e madh të futbollistëve që ka në skuadër dhe ka paralajmëruar largime.

"Nuk jam i kënaqur me numrin e madh të futbollistëve, sepse kjo po më shkakton problem në përgatitjen e skuadrës. Në fushë luajnë 11 futbollistë, nuk më nevojiten 30 futbollistë në skuadër. Në ditët e sotme futbollistëve iu intereson vetëm paraja dhe jeta ekskluzive, në vend të disa gjërave më të rëndësishme.

Disa qëndrojnë në skuadra ku trajneri nuk llogarit në shërbimet e tyre, në vend se të kërkojnë ndonjë klub të ri. Himenez ka bërë një veprim të qëlluar, duke kaluar në radhët e Uest Hemit.

Futbollistët e tjerë nuk dëshirojnë të shkojnë, kurse unë jam i detyruar t'i respektoj kontratat e tyre. Dëshiroj t'i lë të lirë tetë futbollistë për t'u larguar nga klubi dhe të sjellë në skuadër katër tjerë. Nëse arrijmë ta bëjmë këtë, atëherë do të jemi në rrugën e duhur", ka sqaruar 46-vjeçari portugez. / rtklive / foto: guardian / 15 korrik 2009
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
MOURINHO: REAL NUK MUND TË MË FRIKËSOJË!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RIBERY : NUK MUND TE FLAS PER REALIN
» REAL MADRID KËRKON TË BLEJË TALENT RUS!
» REAL MADRID: VJEN RADHA EDHE PËR CRISTIANO RONALDO!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
darkhackers Index :: sport :: Football-
Kërce tek: